Мозаїка осені в ГМІ

Справжня осінь не лише за вікном, але й в Гуманітарному інституті НАУ. Нещодавно для всіх академічних груп ГМІ був оголошений конкурс «Мозаїка осені», де студенти мали нагоду проявити всю свою творчість та креативність, підготувавши осінню композицію.

Як говорив Альберт Камю: «Осінь - це друга весна, коли кожен лист – квітка», -  саме за таким принципом діяли всі учасники конкурсу, перетворюючи навіть звичайний листочок у щось особливе та незвичайне.

Кожна група намагалась зробити свою композицію кращою, за інші. Саме через це всі роботи були настільки неповторні та яскраві, що важко одразу сказати, хто гідний перемоги в конкурсі.

Оригінальними були не лише роботи, але й їх назви: «Осіння зустріч», «Осінній домовик», «Краса небесна», «Цвіт сакури», «Солом’яна казка», «Ваза осені», «Осінь в НАУ», «Літак», «Осінні барви» та «Осінні дари», - саме так представили свої творіння студенти ГМІ.

Переможців так і не вдалося визначити, можна лише відзначити групи, чиї композиції найкраще передають осінній настрій, а саме: 108, 112, 117, 217, 307, 321.

Дякуємо всім студентам ГМІ, що взяли участь в традиційному осінньому конкурсі та бажаємо натхнення й успіху не лише у творчості, але й у навчанні.

Автор: Сніжана Шпікіна

ФотографіїПрокоментувати

   Поля, обовя'зкові для заповнення *.